NKN400FR-73-0R51 Yageo
  • More about NKN400FR-73-0R51 Yageo
    NKN400FR-73-0R51 Yageo
    NKN400FR-73-0R51 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN400FR-73-0R51 is described as RES 0.51 OHM 4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE