NKN400FR-73-0R18 Yageo
  • More about NKN400FR-73-0R18 Yageo
    NKN400FR-73-0R18 Yageo
    NKN400FR-73-0R18 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN400FR-73-0R18 is described as RES 0.18 OHM 4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS