NKN3WSJR-73-0R33 Yageo
  • More about NKN3WSJR-73-0R33 Yageo
    NKN3WSJR-73-0R33 Yageo
    NKN3WSJR-73-0R33 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN3WSJR-73-0R33 is described as RES 0.33 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.