NKN3WSJR-73-0R1 Yageo
  • More about NKN3WSJR-73-0R1 Yageo
    NKN3WSJR-73-0R1 Yageo
    NKN3WSJR-73-0R1 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN3WSJR-73-0R1 is described as RES 0.1 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE