NKN3WSFR-73-1R5 Yageo
  • More about NKN3WSFR-73-1R5 Yageo
    NKN3WSFR-73-1R5 Yageo
    NKN3WSFR-73-1R5 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN3WSFR-73-1R5 is described as RES 1.5 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.