NKN3WSFR-73-1R3 Yageo
  • More about NKN3WSFR-73-1R3 Yageo
    NKN3WSFR-73-1R3 Yageo
    NKN3WSFR-73-1R3 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN3WSFR-73-1R3 is described as RES 1.3 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN