NKN3WSFR-73-0R56 Yageo
  • More about NKN3WSFR-73-0R56 Yageo
    NKN3WSFR-73-0R56 Yageo
    NKN3WSFR-73-0R56 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN3WSFR-73-0R56 is described as RES 0.56 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM