NKN3WSFR-73-0R39 Yageo
  • More about NKN3WSFR-73-0R39 Yageo
    NKN3WSFR-73-0R39 Yageo
    NKN3WSFR-73-0R39 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN3WSFR-73-0R39 is described as RES 0.39 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE