NKN3WSFR-73-0R2 Yageo
  • More about NKN3WSFR-73-0R2 Yageo
    NKN3WSFR-73-0R2 Yageo
    NKN3WSFR-73-0R2 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN3WSFR-73-0R2 is described as RES 0.2 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE