NKN2WSFR-73-8R2 Yageo
  • More about NKN2WSFR-73-8R2 Yageo
    NKN2WSFR-73-8R2 Yageo
    NKN2WSFR-73-8R2 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN2WSFR-73-8R2 is described as RES 8.2 OHM 2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F