NKN2WSFR-73-1R4 Yageo
  • More about NKN2WSFR-73-1R4 Yageo
    NKN2WSFR-73-1R4 Yageo
    NKN2WSFR-73-1R4 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN2WSFR-73-1R4 is described as RES 1.4 OHM 2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.