NKN2WSFR-73-10R Yageo
  • More about NKN2WSFR-73-10R Yageo
    NKN2WSFR-73-10R Yageo
    NKN2WSFR-73-10R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN2WSFR-73-10R is described as RES 10 OHM 2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE