NKN2WSFR-73-0R68 Yageo
  • More about NKN2WSFR-73-0R68 Yageo
    NKN2WSFR-73-0R68 Yageo
    NKN2WSFR-73-0R68 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN2WSFR-73-0R68 is described as RES 0.68 OHM 2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK