NKN2WSFR-73-0R39 Yageo
  • More about NKN2WSFR-73-0R39 Yageo
    NKN2WSFR-73-0R39 Yageo
    NKN2WSFR-73-0R39 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN2WSFR-73-0R39 is described as RES 0.39 OHM 2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"