NKN2WSFR-73-0R2 Yageo
  • More about NKN2WSFR-73-0R2 Yageo
    NKN2WSFR-73-0R2 Yageo
    NKN2WSFR-73-0R2 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN2WSFR-73-0R2 is described as RES 0.2 OHM 2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE