NKN200JR-73-16R Yageo
  • More about NKN200JR-73-16R Yageo
    NKN200JR-73-16R Yageo
    NKN200JR-73-16R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN200JR-73-16R is described as RES 16 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.