NKN1WSFR-52-2R2 Yageo
  • More about NKN1WSFR-52-2R2 Yageo
    NKN1WSFR-52-2R2 Yageo
    NKN1WSFR-52-2R2 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN1WSFR-52-2R2 is described as RES 2.2 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.