NKN1WSFR-52-1R3 Yageo
  • More about NKN1WSFR-52-1R3 Yageo
    NKN1WSFR-52-1R3 Yageo
    NKN1WSFR-52-1R3 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN1WSFR-52-1R3 is described as RES 1.3 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.