NKN1WSFR-52-0R68 Yageo
  • More about NKN1WSFR-52-0R68 Yageo
    NKN1WSFR-52-0R68 Yageo
    NKN1WSFR-52-0R68 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN1WSFR-52-0R68 is described as RES 0.68 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"