NKN1WSFR-52-0R18 Yageo
  • More about NKN1WSFR-52-0R18 Yageo
    NKN1WSFR-52-0R18 Yageo
    NKN1WSFR-52-0R18 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN1WSFR-52-0R18 is described as RES 0.18 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"