NKN1WSFR-52-0R15 Yageo
  • More about NKN1WSFR-52-0R15 Yageo
    NKN1WSFR-52-0R15 Yageo
    NKN1WSFR-52-0R15 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN1WSFR-52-0R15 is described as RES 0.15 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM