NKN100FR-73-2R7 Yageo
  • More about NKN100FR-73-2R7 Yageo
    NKN100FR-73-2R7 Yageo
    NKN100FR-73-2R7 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN100FR-73-2R7 is described as RES 2.7 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL