NKN100FR-73-0R91 Yageo
  • More about NKN100FR-73-0R91 Yageo
    NKN100FR-73-0R91 Yageo
    NKN100FR-73-0R91 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN100FR-73-0R91 is described as RES 0.91 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.