NCR3WSKR-73-56R Yageo
  • More about NCR3WSKR-73-56R Yageo
    NCR3WSKR-73-56R Yageo
    NCR3WSKR-73-56R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NCR3WSKR-73-56R is described as RES 56 OHM 3W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE