NCR3WSKR-73-12R Yageo
  • More about NCR3WSKR-73-12R Yageo
    NCR3WSKR-73-12R Yageo
    NCR3WSKR-73-12R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NCR3WSKR-73-12R is described as RES 12 OHM 3W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM