NCR3WSKR-73-100R Yageo
  • More about NCR3WSKR-73-100R Yageo
    NCR3WSKR-73-100R Yageo
    NCR3WSKR-73-100R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NCR3WSKR-73-100R is described as RES 100 OHM 3W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.