NCR2WSKR-73-910R Yageo
  • More about NCR2WSKR-73-910R Yageo
    NCR2WSKR-73-910R Yageo
    NCR2WSKR-73-910R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NCR2WSKR-73-910R is described as RES 910 OHM 2W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X