NCR200KR-73-1K2 Yageo
  • More about NCR200KR-73-1K2 Yageo
    NCR200KR-73-1K2 Yageo
    NCR200KR-73-1K2 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NCR200KR-73-1K2 is described as RES 1.2K OHM 2W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE