NCR1WSKR-52-91R Yageo
  • More about NCR1WSKR-52-91R Yageo
    NCR1WSKR-52-91R Yageo
    NCR1WSKR-52-91R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NCR1WSKR-52-91R is described as RES 91 OHM 1W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL