NCR1WSKR-52-470R Yageo
  • More about NCR1WSKR-52-470R Yageo
    NCR1WSKR-52-470R Yageo
    NCR1WSKR-52-470R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NCR1WSKR-52-470R is described as RES 470 OHM 1W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK