NCR100KR-73-470R Yageo
  • More about NCR100KR-73-470R Yageo
    NCR100KR-73-470R Yageo
    NCR100KR-73-470R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NCR100KR-73-470R is described as RES 470 OHM 1W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F