NCR100KR-73-2K2 Yageo
  • More about NCR100KR-73-2K2 Yageo
    NCR100KR-73-2K2 Yageo
    NCR100KR-73-2K2 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NCR100KR-73-2K2 is described as RES 2.2K OHM 1W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X