NCR100KR-73-15R Yageo
  • More about NCR100KR-73-15R Yageo
    NCR100KR-73-15R Yageo
    NCR100KR-73-15R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NCR100KR-73-15R is described as RES 15 OHM 1W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V