NCR100KR-73-150R Yageo
  • More about NCR100KR-73-150R Yageo
    NCR100KR-73-150R Yageo
    NCR100KR-73-150R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NCR100KR-73-150R is described as RES 150 OHM 1W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"