NCR-50KR-52-910R Yageo
  • More about NCR-50KR-52-910R Yageo
    NCR-50KR-52-910R Yageo
    NCR-50KR-52-910R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NCR-50KR-52-910R is described as RES 910 OHM 1/2W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK