NCR-50KR-52-2K7 Yageo
  • More about NCR-50KR-52-2K7 Yageo
    NCR-50KR-52-2K7 Yageo
    NCR-50KR-52-2K7 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NCR-50KR-52-2K7 is described as RES 2.7K OHM 1/2W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"