NCR-25KR-52-180R Yageo
  • More about NCR-25KR-52-180R Yageo
    NCR-25KR-52-180R Yageo
    NCR-25KR-52-180R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NCR-25KR-52-180R is described as RES 180 OHM 1/4W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH