MMP200FRF33R Yageo
  • Part Number: MMP200FRF33R
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 33 OHM 1% 2W MELF
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about MMP200FRF33R Yageo
    MMP200FRF33R Yageo
    MMP200FRF33R is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MMP200FRF33R is described as RES SMD 33 OHM 1% 2W MELF. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.