MMP200FRF330R Yageo
  • Part Number: MMP200FRF330R
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 330 OHM 1% 2W MELF
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about MMP200FRF330R Yageo
    MMP200FRF330R Yageo
    MMP200FRF330R is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MMP200FRF330R is described as RES SMD 330 OHM 1% 2W MELF. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F