MMP200FRF2K2 Yageo
  • Part Number: MMP200FRF2K2
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 2.2K OHM 1% 2W MELF
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about MMP200FRF2K2 Yageo
    MMP200FRF2K2 Yageo
    MMP200FRF2K2 is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MMP200FRF2K2 is described as RES SMD 2.2K OHM 1% 2W MELF. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE