MMF25SFRF56R Yageo
  • Part Number: MMF25SFRF56R
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 56 OHM 1% 1/4W MELF
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about MMF25SFRF56R Yageo
    MMF25SFRF56R Yageo
    MMF25SFRF56R is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MMF25SFRF56R is described as RES SMD 56 OHM 1% 1/4W MELF. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"