MHP-50ATA52-5K6 Yageo
  • More about MHP-50ATA52-5K6 Yageo
    MHP-50ATA52-5K6 Yageo
    MHP-50ATA52-5K6 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MHP-50ATA52-5K6 is described as RES 5.6K OHM 1/2W .05% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS