MHP-50ATA52-39R Yageo
  • More about MHP-50ATA52-39R Yageo
    MHP-50ATA52-39R Yageo
    MHP-50ATA52-39R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MHP-50ATA52-39R is described as RES 39 OHM 1/2W .05% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM