MHP-50ATA52-1K2 Yageo
  • More about MHP-50ATA52-1K2 Yageo
    MHP-50ATA52-1K2 Yageo
    MHP-50ATA52-1K2 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MHP-50ATA52-1K2 is described as RES 1.2K OHM 1/2W .05% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK