MHP-50ATA52-18R Yageo
  • More about MHP-50ATA52-18R Yageo
    MHP-50ATA52-18R Yageo
    MHP-50ATA52-18R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MHP-50ATA52-18R is described as RES 18 OHM 1/2W .05% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM