MHP-25ATA52-20K Yageo
  • More about MHP-25ATA52-20K Yageo
    MHP-25ATA52-20K Yageo
    MHP-25ATA52-20K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MHP-25ATA52-20K is described as RES 20K OHM 1/4W .05% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM