MFR-25FRF52-16R5 Yageo
  • Available: 22,400
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MFR-25FRF52-16R5 Yageo
    MFR-25FRF52-16R5 Yageo
    MFR-25FRF52-16R5 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFR-25FRF52-16R5 is described as RES 16.5 OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"