MFR-25FRF52-169R Yageo
  • More about MFR-25FRF52-169R Yageo
    MFR-25FRF52-169R Yageo
    MFR-25FRF52-169R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFR-25FRF52-169R is described as RES 169 OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK