MFR-25FBF52-97R6 Yageo
  • Available: 12,806
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MFR-25FBF52-97R6 Yageo
    MFR-25FBF52-97R6 Yageo
    MFR-25FBF52-97R6 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFR-25FBF52-97R6 is described as RES 97.6 OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE