MFR-25FBF52-93R1 Yageo
  • Available: 15,008
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MFR-25FBF52-93R1 Yageo
    MFR-25FBF52-93R1 Yageo
    MFR-25FBF52-93R1 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFR-25FBF52-93R1 is described as RES 93.1 OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM